Здати алюміній в Києві за високими цінами за кг.

Компанія «МеталоБрухт» скуповує брухт алюмінія на вигідних умовах

Прийом брухту алюмінія дорого в Києві
Прийом алюмінію в Києві за вигідними цінами

Телефони:

+38(093)662 29 03

+38(066)449 09 59 

+38(096)857 06 93 

Мессенджери:

+38(099)054 78 27

Здати брухт алюмінію сьогодні за високою ціною за кілограм Ви можете в наших пунктах прийому в Києві за адресою: Каунаська 13а (ст. м. Дарниця) і Березняківська 17а (ст. м. Лівобережна). Компанія «МеталоБрухт» має великий досвід роботи в галузі прийому кольорових металів, тому нашим клієнтам ми можемо запропонувати високу ціну на брухт алюмінію і при необхідності забрати даний вид брухту з території замовника, так як забезпечені спеціальним транспортом і готові надати нашим клієнтам високий рівень обслуговування.

Лом алюмінію

Алюміній – це кольоровий метал, який є найпоширенішим в земній корі і 8% він міститься в її надрах, але в чистому вигляді алюміній в природі не зустрічається, а тільки в різних з’єднаннях і сплавах. Довгий час алюміній вважався дорогоцінним металом. Це було до тих пір, поки людство не навчилося отримувати алюміній промисловим способом, що зробило цей вид кольорового металу дешевим і доступним.

Сучасний світ важко уявити без алюмінію. Адже він широко використовується в різних галузях промисловості. Завдяки своїй легкості і стійкості до корозії даний вид металу і його сплави застосовують в авіаційній і автомобільній галузях. Тільки задумайтеся: 1 кілограм алюмінію в авто економить до 10 літрів бензину на кожні дві тисячі кілометрів. Також, алюміній широко використовується в легкій промисловості (харчової, текстильної). Більше третини виробництва всіх напоїв в світі розливають свій продукт в алюмінієві банки, а переробка однієї банки з алюмінію економить стільки електрики, що його вистачить для перегляду телевізора протягом трьох годин.

На виробництва алюмінію необхідно затратити велику кількість електроенергії. Для того, щоб виготовити одну тону цього кольорового металу потрібно витратити близько 15 МВт * год енергії. Стільки електроенергії споживає будинок, що складається зі ста квартир протягом цілого місяця. Вторинна переробка алюмінію можливо повністю і при переробці витрачається тільки двадцята частина енергії від тієї, яку треба витратити на саме виробництво такого ж обсягу металу.

У зв’язку з цим існують пункти прийому алюмінію. Головним завданням даного пункту є закупівля брухту алюмінію і його сплавів для подальшої переробки промисловими і виробничими підприємствами.

Ціна на брухт алюмінія за 1 кг сьогодні

Актуальний прайс на: 18.03.2023

НайменуванняЦіна (грн.)
Алюміній змішаний40,00
Алюмінієвий профіль50,00
Алюміній електротехнічний60,00
Алюмінієві радіатори12,00
Алюмінієві банки з-під напоїв15,00
Алюмінієва стружка, фольга10,00
* При наявності великого об’єму ціна договірна

Прийом алюмінію в Києві. Від чого залежить ціна на брухт алюмінію?

Алюміній, як ми вже дізналися, широко застосовується і використовується в багатьох галузях промисловості і цей кольоровий метал постійно зустрічається в нашому повсякденному житті. Завдяки високій електропровідності алюмінію його часто застосовують в електротехніці, а також для виробництва кухонного посуду. Але варто пам’ятати, що всі вироби, виготовлені з алюмінію і його сплавів, рано чи пізно приходять в непридатність і стають ломом.

Щоб здати брухт алюмінію в наших пунктах дорого необхідно підготувати кольоровий металобрухт до вивезення:

  • відсортувати брухт за видами (змішаний, харчовий, електротехнічний, профіль, стружка, фольга, алюмінієві банки з-під напоїв, радіатори);
  • очистити від різних гумових, дерев’яних, залізних і ін. видів деталей;
  • ціна залежить від здаваємого обсягу.

Ці три чинники впливають на кінцеву вартість.

Компанія «МеталоБрухт» приймає будь-який вид брухту алюмінію за конкурентною вартістю в Києві. Навіть якщо Ви не хочете витрачати свій час на розбирання алюмінію від будь-яких деталей і у Вас невелике кількості брухту алюмінію, що утворився в результаті очищення приміщення все одно Вам буде вигідно з нами співпрацювати. Дізнатися актуальну ціну на Ваш брухт алюмінію Ви можете, зателефонувавши нам або залишивши заявку, і ми Вам зателефонуємо протягом 5 хвилин.

Дізнатись актуальну ціну

Вивіз брухту алюмінію в Києві

Якщо Ви вирішили здати брухт алюмінію в наші пункти прийому, але не виявилося можливості привезти лом до нас або Ви не хочете використовувати своє особисте авто під ці цілі ми допоможемо у вирішенні даного питання. Компанія «МеталоБрухт» надає послугу вивозу кольорового металу власним транспортом з об’єкта замовника при наявності обсягу брухту алюмінію від 100 кг., Розрахунок здійснюється на місці, виїжджаємо з вагами. У разі, якщо Ви територіально знаходитеся поблизу Дарницької (Ленінградської) площі і Ваш здаваємий обсяг становить не менше 50 кг ми також готові надати Вам дану послугу. Все, що Вам потрібно – це просто зателефонувати нам або залишити заявку, і ми з Вами зв’яжемося для уточнення деталей угоди!

Вивіз брухту алюмінія

Наші переваги

 

Приймаємо любий об’єм

 

Точна вага

 

Розрахунок одразу

 

Висока ціна

 

Приймаємо швидко

 

Працюємо без вихідних

 

Вивіз від 100кг

Куди здати брухт алюмінія в Києві?

Адреса пунктів прийому:

Київ, вул. Каунаська 13а (ст. м. Дарниця)

Київ, вул. Березняківська 17а (ст. м. Лівобережна)