Здати латунь в Києві за високими ціна за кг.

Компанія «МеталоБрухт»скуповує брухт латуні за вигідними цінами

Прийом брухту латуні дорого в Києві
Прийом латуні дорого в Києві

Телефони:

+38(093)662 29 03

+38(066)449 09 59

+38(096)857 06 93  

Мессенджери:

+38(099)054 78 27

Реалізувати лом латуні з вигодою для себе Ви можете в пунктах прийому компанії «МеталоБрухт» за адресою: Каунаська 13а (ст. м. Дарниця) і Березняківська 17а (ст. м. Лівобережна). Ми маємо багаторічний досвід роботи на ринку прийому кольорових металів, тому нашим клієнтам пропонуємо високу ціну на брухт.

Лом латуні

Покладів латуні в природі не існує. Латунь утворилася за рахунок з’єднання таких сплавів, як мідь і цинк. Сплав може володіти такими відтінками: жовтим, золотистим і зеленуватим. На це впливає який відсоток алюмінію, олова, свинцю, марганцю або нікелю застосовували при його виготовленні.

Латунь – це універсальний матеріал, що володіє високою стійкістю до корозії. Через ці властивості його застосовують в машино-і суднобудуванні. Якщо до сплава на основі нікелю та міді додати 2,5% алюмінію виходить такий матеріал, який практично неможливо відрізнити від золота. Так, як матеріал досить пластичний і легко піддається обробці, його використовують виробники біжутерії. Також цей сплав широко застосовують при виготовленні церковного начиння (застібки і косинці для прикраси книг). З латуні роблять ордена і медалі. Латунь є затребуваним матеріалом в сфері виробництва сантехніки. З неї виготовляють труби, муфти, крани, арматуру і ін. деталі. У зв’язку з тим, що латунь зносостійкий сплав, вона отримала назву «вічний метал». Час непідвладне для виробів з латуні, тому вони не втрачають свій первинний вигляд.

Компанія «МеталоБрухт» пропонує Вам здати брухт латуні в Києві на вигідних умовах і заробити непогані гроші завдяки високій ціні на брухт.

Ціна на брухт латуні за 1 кг сьогодні

Актуальний прайс на: 25.05.2023

НайменуванняЦіна (грн.)
Латунь150,00
Радіатори латунні100,00
Латунна стружка90,00
* При наявності великого об’єму ціна договірна

Прийом латуні в Києві. Від чого залежить ціна на мідь?

Щоб здати брухт латуні дорого необхідно розуміти які чинники впливають на формування ціни:

  • обсяг здаваємого матеріалу;
  • якість брухту (наявність домішок в металі, забруднень на поверхні);
  • вид брухту латуні (латунна стружка, латунні радіатори, латунь мікс);

Компанія «МеталоБрухт» приймає будь-який вид брухту латуні за конкурентною вартістю в Києві. Дізнатися актуальну ціну на Ваш брухт латуні Ви можете, зателефонувавши нам або залишивши заявку, і ми Вам зателефонуємо протягом 5 хвилин.

Дізнатись актуальну ціну

Вивіз брухту латуні в Києві

Клієнтам, які не мають змоги привезти в наші пункти прийому брухт латуні, ми надаємо послугу вивозу при обсязі здаваємого матеріалу від 100 кг або ж за умови територіального розташування поблизу Дарницької (Ленінградської) площі та здаваємий обсяг повинен становити не менше 50 кг. Все, що Вам потрібно – це просто зателефонувати нам або залишити заявку, і ми з Вами зв’яжемося для уточнення деталей угоди!

Вивіз брухта латуні

Наші переваги

 

Приймаємо любий об’єм

 

Точна вага

 

Розрахунок одразу

 

Висока ціна

 

Приймаємо швидко

 

Працюємо без вихідних

 

Вивіз від 100кг

Куди здати брухт латуні в Києві?

Адреса пунктів прийому:

Київ, вул. Каунаська 13а (ст. м. Дарниця)

Київ, вул. Березняківська 17а (ст. м. Лівобережна)