Здати брухт кабеля в свинцовій оболонці в Києві за високими цінами за кг

Пункти прийому компанії «МеталоБрухт» скуповує брухт кабеля в свинцовій оболонці за конкурентною вартістю

Купимо брухт кабеля в свинцовій оболонці в Києві

Телефони:

+38(093)662 29 03

+38(066)449 09 59   

+38(096)857 06 93  

Мессенджери:

+38(099)054 78 27

Багато компаній займаються скупкою б/у кабелю в свинцевій оболонці для його вторинного використання та продажу промисловим підприємствам. Здати конструкції кабелю в свинцевій ізоляції на переробку з вигодою для себе Ви можете, звернувшись до пунктів прийому компанії «МеталоБрухт» за адресою: Каунаська 13а (ст. м. Дарниця) і Березняківська 17а (ст. м. Лівобережна) і отримати додатковий дохід.

Кабель в свинцевою ізоляції. Де застосовують?

Свинець – це м’який і важкий кольоровий метал, який досить токсичний. Він настільки м’який, що товсту пластину можна зігнути руками і поламати навпіл. У місці, де був зроблений надлом свинець завжди блищить, як срібло, але під впливом кисню він окислюється і швидко втрачає свій блиск і стає брудно-сірим. Завдяки своїй високій корозійної стійкості свинець застосовують в різних галузях промисловості. На кабельну промисловість свинець надав особливий вплив. Для захисту електричного кабелю від ударів, вологості, перепадів температури і ін. зовнішніх чинників впливу його покривають свинцевою ізоляцією. Даний вид кабелю використовують під час прокладення ліній зв’язку та силових ліній електропередач. Підземну прокладку рекомендується проводити в спеціальних кабельних каналах або металевих трубах. Найчастіше застосовують звичайну траншею з піщаної подушкою. Також можливий монтаж уздовж стін, а ось від повітряних ліній варто відмовитися, так як кабель в свинцевій оболонці досить важкий і згодом він розтягується, що призводить до зменшення якості ізоляційного покриття.

Ціна на брухт кабеля в свинцовій оболонці за 1 кг

Актуальний прайс на: 25.05.2023

НайменуванняЦіна (грн.)
Кабель в свинцовій оболонцідоговірна
Мідний кабельдоговірна
Алюмінієвий кабельдоговірна

Прийом б / у кабелю в свинцевою оплетке в Києві. Що впливає на ціну?

На формування вартості кабелю в свинцевій оболонці, який вийшов з ладу впливають такі чинники:

  • здаваємий обсяг матеріалу (чим більший об’єм, тим вища ціна);
  • яка жила знаходиться під свинцевою оболонкою (мідна або алюмінієва).

Якщо у Вас є поклади брухту кабелю в свинцевій оболонці не варто поспішати викидати його на смітник, адже свинець токсичний кольоровий метал, і в сучасному світі свинцеве забруднення являє собою серйозну загрозу. Кращим рішенням цього питання стане здача б/у кабелю в свинцевій оболонці в пункти прийому компанії «МеталоБрухт».

Дізнатися актуальну ціну саме на брухт Вашого кабелю Ви можете, зв’язавшись з нами за контактними номерами телефону або залишивши заявку, і ми Вам зателефонуємо протягом 5 хвилин.

Дізнатись актуальну ціну

Вивіз брухту кабелю в свинцевій оболонці в Києві

У Вас є брухт кабелю в свинцевій оболонці обсягом від 100 кг і немає можливості привезти його в наші пункти прийому? Це питання ми допоможемо Вам вирішити! Також надаємо послугу вивозу клієнтам, у яких об’єм не менше, ніж 50 кг за умови територіального розташування поблизу Дарницької (Ленінградської) площі в Києві.

Замовте послугу вивозу брухту кабелю в свинцевій оболонці прямо зараз!

Вивіз б/у кабеля в свинцевій оболонці

Наші переваги

 

Приймаємо любий об’єм

 

Точна вага

 

Розрахунок одразу

 

Висока ціна

 

Приймаємо швидко

 

Працюємо без вихідних

 

Вивіз від 100кг

Куди здати брухт кабеля в свинцовій оболонці в Києві?

Адреса пунктів прийому:

Київ, вул. Каунаська 13а (ст. м. Дарниця)

Київ, вул. Березняківська 17а (ст. м. Лівобережна)