Здати мідь в Києві за високими цінами за кг

Компанія «МеталоБрухт» скуповує брухт міді за вигідними цінами

Прийом брухту міді  дорого в Києві
Прийом міді дорого Київ. Лівий берег

Телефони:

+38(093)662 29 03

+38(066)449 09 59

+38(096)857 06 93

Мессенджери:

+38(099)054 78 27

Здавайте мідь дорого сьогодні в наших пунктах прийому в Києві за адресою: Каунаська 13а (ст. м. Дарниця) і Березняківська 17а (ст. м. Лівобережна). Компанія «МеталоБрухт» спеціалізується на прийомі та продажу чорного і кольорового металу. Ми будемо цікаві нашим клієнтам тим, що скуповуємо будь-який вид брухту міді як на побутовому рівні (від 1кг), так і клієнтам, які хочуть здати обсяг за конкурентною вартістю. Наша перевага полягає в тому, що ми можемо надати нашому клієнтові зручну для нього форму розрахунку, а також при обсязі понад 100 кг забрати даний лом міді з об’єкта і провести розрахунок на місці. Для клієнтів, які самі привезли лом міді до нас на металобазу розрахунок здійснюється відразу після того, як буде зважений даний вид брухту. Також наша перевага в тому, що ми для наших клієнтів працюємо без вихідних, у нас точна вага і ми приймаємо швидко будь-який вид брухту.

Лом міді

За своєю популярністю серед кольорових металів у всьому світі мідь знаходиться на третьому місці перед алюмінієм і залізом.

Сьогодні мідь, як і багато століть назад, займає лідируючу позицію в різних напрямках промисловості. Ми знаємо, що більшість електричних кабелів виготовлена ​​з міді. Це пов’язано з тим, що будь-які незначні на перший погляд домішки зменшують електропровідність. Найвищий рівень провідності серед кольорових металів у срібла, але срібло дорога сировина для використання у виробництві, тому замінюють міддю. Також мідь широко використовують в таких тепло охолоджуючих приладах, як кондиціонери, мідні радіатори, мідні кулери, холодильники.

У місцях, де існує загроза вибуху, використовується мідь, так як інструменти, які виготовлені з міді і її сплавів при ударі один о друге не викликають іскру. Потреба міді в сучасному світі настільки висока, що попит перевищує саму видобуток і це є однією з причин її переробки. Відомо, що повторна переробка міді, а точніше її брухту займає близько 80% від загального числа видобутої міді.

Другою причиною повторного використання міді є те, що видобуток руди для її виготовлення несе колосальної шкоди навколишньому середовищу. У зв’язку з цим існують пункти прийому міді. Головним завданням даного пункту є закупівля брухту міді і її сплавів для того, щоб дати друге життя в майбутньому виготовлених виробів з даного виду кольорового брухту.

Ціна на брухт міді за 1 кг сьогодні

Актуальний прайс на: 25.05.2023

НайменуванняЦіна (грн.)
Мідь220,00
Мідь в скловолокні (зі сварочного апарату), фольга190,00
Мідна стружка 180,00
* При наявності великого об’єму ціна договірна

Прийом міді в Києві. Від чого залежить ціна на мідь?

Хочете здати мідь дорого і не розумієте, від чого залежить ціна? Ми допоможемо Вам розібратися в даному питанні:

  • обсяг здаваємого брухту міді (чим більший об’єм, тим вища ціна);
  • якість брухту (наявність домішок в металі, забруднень на поверхні);
  • вид мідного брухту (кускова мідь, дріт, стружка тощо);
  • попит на ринку (ціна залежить від ситуації на біржі в день прийому мідного брухту).

Компанія «МеталоБрухт» приймає будь-який вид мідного брухту за конкурентною вартості в Києві. Дізнатися актуальну ціну на Ваш брухт міді Ви можете, зателефонувавши нам або залишивши заявку, і ми Вам зателефонуємо протягом 5 хвилин.

Дізнатись актуальну ціну

Вивіз брухту міді в Києві

У Вас є брухт міді і Вас влаштовує ціна, але немає можливості привезти до нас в пункти прийому даний вид брухту? Не хвилюйтесь! Ми допоможемо Вам вирішити це питання! Компанія «МеталоБрухт» надає послугу вивозу кольорового металу власним транспортом з об’єкта замовника при наявності обсягу мідного брухту від 100 кг., Розрахунок здійснюється на місці. Також, ми готові надати вивезення кольорових металів обсягом не менше 50 кг за умови територіального розташування клієнта поблизу Дарницької (Ленінградської) площі. Все, що Вам потрібно – це просто зателефонувати нам або залишити заявку, і ми з Вами зв’яжемося для уточнення деталей угоди!

Вивіз брухту міді

Наші переваги

 

Приймаємо любий об’єм

 

Точна вага

 

Розрахунок одразу

 

Висока ціна

 

Приймаємо швидко

 

Працюємо без вихідних

 

Вивіз від 100кг

Куди здати брухт міді в Києві?

Адреса пунктів прийому:

Київ, вул. Каунаська 13а (ст. м. Дарниця)

Київ, вул. Березняківська 17а (ст. м. Лівобережна)