Здати брухт нержавіючої сталі в Києві за високою ціною за кг

Пункти прийома компанії «МеталоБрухт» закуповує брухт нержавіючої сталі за вигідними цінами

Купимо нержавеючий металобрухт в Києві дорого
Купимо нержавеючий металобрухт в Києві дорого

Телефони:

+38(093)662 29 03

+38(066)449 09 59

+38(096)857 06 93

Мессенджери:

+38(099)054 78 27

Здавайте лом нержавіючої сталі дорого сьогодні в наших пунктах прийому в Києві за адресою: Каунаська 13а (ст. м. Дарниця) і Березняківська 17а (ст. м. Лівобережна). Компанія «МеталоБрухт» здійснює скупку брухту нержавіючої сталі як у фізичних осіб, так і у організацій за конкурентною ціною.

Лом нержавіючої сталі

Англійський вчений-металург, Гаррі Брерлі, шукав можливість захистити отвори гармат від корозії і проводив експерименти з властивостями сплавів. В результаті виявив, що при утриманні великої кількості хрому (12-20%) в стали відбувається опір кислотної корозії. Таким випадковим способом вийшла нержавіюча сталь.

У сучасному світі завдяки розвитку металургійної галузі сталь широко використовують в будівельній індустрії як несучі конструкції. Відомий хмарочос Бурдж-Халіфа висотою 828 м. Був зведений з застосуванням конструкцій зі сталі. Для монтажа Ейфелевої вежі необхідно було 7300 т нержавіючої сталі. При нагріванні сталь розширюється і завдяки такій властивості в літню пору року Ейфелева вежа стає вище на 15 см. Також, сталь має властивість при охолодженні звужуватися, тому в зимову пору року Ейфелева вежа стає нижче на 15 см.

Вторинна переробка 1 тони сталі дозволить зберегти 1100 кг залізної руди, 600 кг вугілля і 50 кг вапняку. Нержавіюча сталь – вигідний матеріал, так як при переробці вона не втрачає своєї міцності.

Компанія «МеталоБрухт» здійснює закупівлю брухту нержавіючої сталі за вигідними цінами для її продажу на промислові підприємства з метою її подальшої переробки.

Ціна на брухт нержавійки за 1 кг сьогодні

Актуальний прайс на: 25.05.2023

НайменуванняЦіна (грн.)
Нержавійка (9,5%-17%)35,00
Нержавійка (8%)30,00
Нержавійка стружка10,00
* При наявності великого об’єму ціна договірна

Прийом брухту нержавіючої сталі в Києві. Від чого залежить ціна на нержавійку?

Ціна на брухт нержавіючої сталі залежить від двох чинників:

  • здаваємий обсяг брухту;
  • зміст нікелю в сплаві (чим більше нікелю в сплаві, тим вища ціна).

Компанія «МеталоБрухт» приймає брухт нержавіючої сталі за конкурентною вартості в Києві. Дізнатися актуальну ціну на Ваш брухт нержавіючої сталі Ви можете, зателефонувавши нам або залишивши заявку, і ми Вам зателефонуємо протягом 5 хвилин.

Дізнатись актуальну ціну

Вивіз брухту нержавіючої сталі в Києві

У Вас є брухт нержавіючої сталі і Вас влаштовує ціна, але немає можливості привезти до нас в пункти прийому даний вид брухту? Не хвилюйтесь! Ми допоможемо Вам вирішити це питання! Компанія «МеталоБрухт» надає послугу вивозу кольорового металу власним транспортом з об’єкта замовника при наявності обсягу брухту нержавіючої сталі від 100 кг., Розрахунок здійснюється на місці. Також, ми готові надати вивезення кольорових металів обсягом не менше 50 кг за умови територіального розташування клієнта поблизу Дарницької (Ленінградської) площі. Все, що Вам потрібно – це просто зателефонувати нам або залишити заявку, і ми з Вами зв’яжемося для уточнення деталей угоди!

Вивіз брухту нержавійки

Наші переваги

 

Приймаємо любий об’єм

 

Точна вага

 

Розрахунок одразу

 

Висока ціна

 

Приймаємо швидко

 

Працюємо без вихідних

 

Вивіз від 100кг

Куди здати брухт нержавіючої сталі в Києві?

Адреса пунктів прийому:

Київ, вул. Каунаська 13а (ст. м. Дарниця)

Київ, вул. Березняківська 17а (ст. м. Лівобережна)